World of music
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ostali vicevi!

2 posters

Ići dole

Ostali vicevi! Empty Ostali vicevi!

Počalji od Jeck@ Čet Avg 21, 2008 11:27 pm

Konačna prepiska



Žena piše svom mužu:

Dragi,

Pišem ti ovo pismo da ti kažem da te ostavljam zauvijek. Za sedam godina braka bila sam ti dobra žena. A nemam niti jedan dokaz koji to potvrđuje. Zadnje dve nedelje bili su za mene pravi pakao.Tvoj me šef danas nazvao da mi kaže da si dao otkaz i to je za mene bila kap koja je prelila čašu. Prošlu si nedelju došao kući i nisi ni primetio da sam uredila nokte i da sam bila kod frizera.Skuvala sam ti omiljeno jelo, svinjsko pečenje i za tu sam priliku obukla novo seksi donje rublje. Ti si došao kući, progutao večeru za dvije minute i legao si pred televizor te odmah nakon utakmice zaspao. Više mi nikad ne govoriš da me voliš, ne grliš me i ne ljubiš nikad više. Ili sam ti odbojna ili me više zaista ne voliš. No, koji god to razlog bio ja odlazim!

PS: Ako me misliš tražiti, zaboravi.

Tvoj BRAT i ja odlazimo zajedno živeti u Svedsku

Želim ti sve najbolje!

Potpis: Tvoja bivša žena!

Dok je čekala check-in u zračnoj luci čula je preko razglasa svoje ime. Na šalteru gde se trebala javiti čekalo ju je pismo koje je specijalno za nju dostavio kurir.

U pismu je pisalo:

Draga bivša ženo,

Ništa me nije tako razveselilo kao tvoje pismo. Istina je da smo sedam godina bili u braku ali "dobra žena" je sve ono što ti nikad nisi bila.Ja stalno gledam televiziju zato jer ne mogu više podnositi tvoje večno zanovetanje. Ali ni to nije pomoglo. Primijetio sam prošle nedelje da si bila kod frizera, ali nisam ništa rekao jer s novom frizurom izgledaš kao strašilo. Moja me je majka naučila da je bolje ništa ne reći ako nemaš što pozitivno za reći. Kad si napravila moje omiljeno jelo verojatno si me zamijenila sa MOJIM BRATOM jer si zaboravila da sam već odavno prestao jesti svinjetinu. Istina je da sam otišao ranije u krevet te večeri nakon utakmice jer sam opazio da si na novom neglizeu imala još etiketu sa cenom. Nadam se da je čista slučajnost to što je moj brat juče od mene posudio 3 000 dinara i činjenica da je na etiketi tvog neglizea stajala cena od 2999 dinara. Usprkos svemu, ja te zaista još uvijek volim i nadao sam se da će se stvari između nas popraviti. Nakon što sam ujutro otkrio da sam na lotu dobio 12 miliona eura, dao sam otkaz na poslu i otišao sam kupiti dvije avionske karte za Bahame. No, nakon što sam došao kući video sam da te nema i pronašao sam tvoje pismo u kojem je pisalo da me zauvijek ostavljaš. No, za sve valjda postoji neki razlog u životu! Nadam se da ćeš imati život kakav si oduvijek priželjkivala. Moj mi je advokat rekao, nakon što je pročitao tvoje pismo, da ti nisam dužan dati niti dinara.

PS: Ne znam da li sam ti ikad rekao da se moj brat Karlo zapravo rodio kao Karla.
Valjda ti to neće stvarati probleme.

Potpis: BOGAT I SINGLE!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Jeck@
Jeck@
6. godina na gitari...Super!
6. godina na gitari...Super!

Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 27
Datum upisa : 21.02.2008

http://pricaonica.crearforo.es/forum/index.php

Nazad na vrh Ići dole

Ostali vicevi! Empty Re: Ostali vicevi!

Počalji od Daca Ned Okt 19, 2008 11:08 pm

Majke ti tvoje!!!kako te nije mrzelo ovoliko da pises??
Daca
Daca
6. godina na gitari...Super!
6. godina na gitari...Super!

Ženski
Broj poruka : 51
Godina : 27
Datum upisa : 03.10.2008

Nazad na vrh Ići dole

Ostali vicevi! Empty Re: Ostali vicevi!

Počalji od Jeck@ Sre Okt 29, 2008 11:49 pm

pa nisam ja to pisala ja sam to samo copy-paste!!!
heheh...
pa nisam ni ja bas toliko luda!!!

evo jos jedan vic...

Svađaju se muž i žena:
- Ti budalo sve pare trošiš na piće! - vikne žena.
- Šta hoćeš, ti kupuješ maskaru od 50 eura!
- Ali ja je kupujem da ti budem lepa!
- Pa i ja pijem da mi budeš lepa!

to su verovatno oni muz i zena iz mog proslog vica samo sto su ovde jos uvek bili u braku!!!
heheehehehehehehe............

eve jos jedan...

Čovek vrlo nesrecan u braku vraća se kući
potpuno pijan. Žena mu otvara vrata:
- Dakle! - zamuckuje on i petlja jezikom
- Ja stvarno nemam sreće.
- Kako to? - pita ga žena.
- Celo veče sam pio da te zaboravim,
a sada te vidim duplo!


dakle ja ne mogu ni malo da promenim temu samo pisam viceve o ovom jadnom bracnom paru!!!
hehehe...

i jos jedan...

Doziveo IT manager brodolom i nasao se na pustom ostrvu. Dani, meseci su prolazili i vidi ovaj da ga niko nece spasiti pocne on graditi nekakvu kolibu. Slozio on sebi kolibu, i ono fino zaspao...
Kad ujutro se probudi a iznad njega stoji zenska ono plavusa,
vitka, zanosna ... i kaze ona njemu 'ajde ti dodji kod mene ja sam tu s druge strane ostrva.
Dosli oni kod nje kad vidi on, velika kuca, sve sredjeno, grejanje, frizider... Pita on nju pa otkud ti sve to ? Ma to sam sve pokupila s broda pre nego je potonuo....
Udje unutra, ona njega fino nahrani... Kaze mu neka se istusira, kao ono ima ona i toplu vodu . bojler na generator...Istusira se on, izadje napolje a ono zenska skine brus pa gacice ... i kaze mu: E sad cu ti dati ono sto cekas vec 6 meseci ....
A informaticar ce: Nemoj me zezati da imas internet!!!!!

tako se verovatno upoznao moj famozni bracni par!!!
hhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhh.........
Jeck@
Jeck@
6. godina na gitari...Super!
6. godina na gitari...Super!

Ženski
Broj poruka : 55
Godina : 27
Datum upisa : 21.02.2008

http://pricaonica.crearforo.es/forum/index.php

Nazad na vrh Ići dole

Ostali vicevi! Empty Re: Ostali vicevi!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu